ŠD Krka forum *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŠD Krka forum *


 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Sponzorji
Sprejem novincev  Logomali
Top posters
Kolar (341)
Sprejem novincev  I_vote_lcapSprejem novincev  I_voting_barSprejem novincev  I_vote_rcap 
lenin (302)
Sprejem novincev  I_vote_lcapSprejem novincev  I_voting_barSprejem novincev  I_vote_rcap 
jama (242)
Sprejem novincev  I_vote_lcapSprejem novincev  I_voting_barSprejem novincev  I_vote_rcap 
sims (209)
Sprejem novincev  I_vote_lcapSprejem novincev  I_voting_barSprejem novincev  I_vote_rcap 
magyar (150)
Sprejem novincev  I_vote_lcapSprejem novincev  I_voting_barSprejem novincev  I_vote_rcap 
fifč (128)
Sprejem novincev  I_vote_lcapSprejem novincev  I_voting_barSprejem novincev  I_vote_rcap 
Satan (94)
Sprejem novincev  I_vote_lcapSprejem novincev  I_voting_barSprejem novincev  I_vote_rcap 
pigwood25 (83)
Sprejem novincev  I_vote_lcapSprejem novincev  I_voting_barSprejem novincev  I_vote_rcap 
..::Zetorčk::.. (69)
Sprejem novincev  I_vote_lcapSprejem novincev  I_voting_barSprejem novincev  I_vote_rcap 
koms ak47 (58)
Sprejem novincev  I_vote_lcapSprejem novincev  I_voting_barSprejem novincev  I_vote_rcap 
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo

 

 Sprejem novincev

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Kolar
Profesionalec
Profesionalec
Kolar


Število prispevkov : 341

Sprejem novincev  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Sprejem novincev    Sprejem novincev  I_icon_minitimeSre Sep 14, 2011 12:48 am

ker se bliža jesenski vpisni rok, Airsoft društvo Krkaida vpisuje nove airsoft člane, ki bodo čez nekaj let tvorili TO v bitki proti celi evropi, ko bo na mojem dvorišču najdena večja zaloga črnega zlata - Nafte.
Tako da vsi zainteresirani, ki spremljate naš forum vabljeni, prav tako se lahko pridružite Krkaidi preko vez in poznanstev že članov ekipe Smile Pogoj pa je 18+

Za kontakt piši na foumu.

P.S. zetorčk, tebe še kr čaka krst Smile

Za slavo, za čast, pa za nafto na mojem dvorišču! in za Krško vas
Nazaj na vrh Go down
matija
Začetnik
Začetnik
matija


Število prispevkov : 15

Sprejem novincev  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprejem novincev    Sprejem novincev  I_icon_minitimePon Nov 07, 2011 11:40 am

će bo na tvojm dvoriscu nafta se nam pa nebo trba na kurilca vost Very Happy
Nazaj na vrh Go down
koms ak47
Amater
Amater
koms ak47


Število prispevkov : 58
Age : 37
Kraj : Krška vas

Sprejem novincev  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprejem novincev    Sprejem novincev  I_icon_minitimeČet Dec 01, 2011 6:39 am

js se javim za novinca ker mi je brez veze bit veteran
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Sprejem novincev  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sprejem novincev    Sprejem novincev  I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Sprejem novincev
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ŠD Krka forum * :: ŠD Krka forum :: Airsoft-
Pojdi na: