ŠD Krka forum *
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŠD Krka forum *


 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Sponzorji
AEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... Logomali
Top posters
Kolar (341)
AEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_vote_lcapAEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_voting_barAEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_vote_rcap 
lenin (302)
AEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_vote_lcapAEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_voting_barAEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_vote_rcap 
jama (242)
AEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_vote_lcapAEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_voting_barAEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_vote_rcap 
sims (209)
AEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_vote_lcapAEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_voting_barAEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_vote_rcap 
magyar (150)
AEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_vote_lcapAEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_voting_barAEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_vote_rcap 
fifč (128)
AEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_vote_lcapAEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_voting_barAEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_vote_rcap 
Satan (94)
AEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_vote_lcapAEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_voting_barAEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_vote_rcap 
pigwood25 (83)
AEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_vote_lcapAEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_voting_barAEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_vote_rcap 
..::Zetorčk::.. (69)
AEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_vote_lcapAEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_voting_barAEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_vote_rcap 
koms ak47 (58)
AEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_vote_lcapAEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_voting_barAEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_vote_rcap 
Prijava
Uporabniško ime:
Geslo:
Avtomatična prijava ob vsakem obisku (priporočamo): 
:: Pozabil/a sem geslo

 

 AEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd...

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Bench
Amater
Amater



Število prispevkov : 36

AEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: AEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd...   AEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_icon_minitimeSob Feb 26, 2011 3:41 pm

http://airsoftsystems.com/?id=2

Tole je ASCU, zaenkrat ga prodajajo samo gunfire.pl ter Redwolf, vendar mi je proivajalec zagotovil, da bo okoli aprila na voljo v sloveniji v "doloceni" trgovini, sumim na Max Airsoft ali Airsoft Store (nekdanji Begadi).

ASCU je tenutno najboljsi AEG computer.

Na poljskem je cena izdelka cca 90€, kar glede na uporabnost niti ni tako grozno, glede na velikost in zasnovo izdelka pa je kar precej.

Podobni izdelki so se Trigger Master, ter se dva, ki se jih ne spomnem iz glave.


Za podrobnosti prosim uporabite google.

Sam se ukvarjam z zasnovo podobnega izdelka, ce bo stvar delala kot se sika bom lahko se za koga naredil po ptrebi za ceno materiala ter mojega casa. Pogoj je gearbox verzije 2.
Nazaj na vrh Go down
zidi
Amater
Amater
zidi


Število prispevkov : 42
Age : 38
Kraj : Krška vas

AEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd...   AEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_icon_minitimeTor Mar 01, 2011 3:29 pm

Bench je napisal/a:
http://airsoftsystems.com/?id=2

Tole je ASCU, zaenkrat ga prodajajo samo gunfire.pl ter Redwolf, vendar mi je proivajalec zagotovil, da bo okoli aprila na voljo v sloveniji v "doloceni" trgovini, sumim na Max Airsoft ali Airsoft Store (nekdanji Begadi).

ASCU je tenutno najboljsi AEG computer.

Na poljskem je cena izdelka cca 90€, kar glede na uporabnost niti ni tako grozno, glede na velikost in zasnovo izdelka pa je kar precej.

Podobni izdelki so se Trigger Master, ter se dva, ki se jih ne spomnem iz glave.


Za podrobnosti prosim uporabite google.

Sam se ukvarjam z zasnovo podobnega izdelka, ce bo stvar delala kot se sika bom lahko se za koga naredil po ptrebi za ceno materiala ter mojega casa. Pogoj je gearbox verzije 2.






Iz Omenjene trgovine na Polskem žal ne pošiljajo več u Slovenijo(kakšne pol leta nazaj sem še lahko naročal) saj se je trgovina Landing Zone (Kranj) pobrigala zase in "navadnim smrtnikom" onemogočila cenejši nakup airsoft opreme.
Nazaj na vrh Go down
Bench
Amater
Amater



Število prispevkov : 36

AEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd...   AEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_icon_minitimeSre Mar 02, 2011 1:21 am

Sem si pogledal stran. Kvaliteta strani je porazna to je prvo kar mi je padlo v oko.

Druga stvar - Jih bojkotiram. Ista roba kot v Maxu, pa je Max vsaj posten in ima primerne cene, pa se rad hodi na roko in trgovec je tudi fajtar na mestu. Vedno pripravljeni pomagati. Pa ista roba-dupla cena, tale landing zone.


Ce koga zanima, koncno sem spravil skupaj delujoci Night vision, velik je kot strelni dljnogled 3-9x40, dolg pa cca 25cm. Zdej sem se nekaj narocil, ocitno bo lahko tudi 12v 2300mah akku znotraj ohisja, moram se zvezat. Za dodatno osvetlitev, v sami napravi IR laser (snop na 30m cca 3m, ter montazni na ris ali pod cev 3w IR dioda z malce vecjim raztrosom. Kako se stvar obnese v praksi se bo kmalu videlo-trenutno mam malce tezave pri dizajnu driverja ki bo napajal okular, kamero, ir laserski osvetljevalec, ter razmisljam tudi o ir namerilnemu laserju. Sama kamera je 0 (nula) lux, kar pomeni da tudi bez osvetljevanja deluje tako dobro ce ne se bolje kot nocnogled generacije 1 in 1+.

Ce mi znese, bom napravil vezje ki ti bo direkt v pogledu izpisovalo stevilo bbjev v nabojniku, namerilni kriz, ter voltazo baterije. Malo mikrokontrolerjev pa kup elektronike.

POZOR!

ce je kaksen interesent za podobno napravo naj se javi, dokler sem se v susu da delam take stvari Smile

komplet za material je med od 50 evrov navzgor, vse odvisno od kvalitete delov. za primer, v moji narpravi je natanko ta kamera kot je v tem oglasu:

http://www.bolha.com/video-nadzor-alarmi/video-kamera-ir-12mm-hi-res-ccd-50m-oglas382731840


ce ma kdo idejo kako se izboljsati sistem, naj mi prosim javi Smile
Nazaj na vrh Go down
koms ak47
Amater
Amater
koms ak47


Število prispevkov : 58
Age : 37
Kraj : Krška vas

AEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd...   AEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_icon_minitimeTor Mar 22, 2011 5:48 am

tle je link za boljše razumevanje sistema mosfet, to je za tiste k še ne veste kaj to sploh je

https://www.youtube.com/watch?v=iC5Hcps0VS8&feature=related

men vse zdi da neb blo slabo to met.


bench pošlji predračun za gerabox v3 pa boš mogoč kej zaslužu.
Nazaj na vrh Go down
Bench
Amater
Amater



Število prispevkov : 36

AEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd...   AEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_icon_minitimeTor Mar 22, 2011 12:01 pm

cisto navaden mosfet, ki ohranja kontakte v triggerboxu in poveca ROF, lahko naredim in vgradim za 20 ojro(pride en cip in par ostalih komponent). Z active breakingom pa recimo 30 ojro z vgradnjo(pridejo 2 ali trije cipi odvisno od izvedbe, temu drazja cena), ce mislite da je cena prav. Za CPU z moznostjo 3 shot bursta in vsemi ostalimi kozmetikami plus mosfet z active breakingom v enem modulu mislim da bi slo za 50-60 ojro. Ampak tega trenutno se razvijam, bo pa takoj oznanjeno ko bo pirajt.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





AEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: AEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd...   AEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd... I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
AEG racunalniki, napredni MOSFET-i, CPU-ji itd...
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
ŠD Krka forum * :: ŠD Krka forum :: Airsoft-
Pojdi na: